Про нас

                                                                             Фабрика Дрімко

          Фабрика "Дрімко" - молода компанія створена в 2011р  з любов»ю  до людей і з метою покращити їхнє життя, зробити відпочинок кожного споживача комфортним і здоровим.  Наша фабрика динамічно розвивається, ставлячи перед собою ціль надати споживачу найкращу якість, максимально наблизити асортимент виробів до потреб людей при оптимальній ціні. Місія компанії - дарувати найкращі сни. І ми впроваджуємо це в життя, постійно вдосконалюючи нашу продукцію, використовуючи нові сучасні тканини та наповнювачі (такі як гусячий пух., вовна, бамбук, тенсель, лебединий пух).    Маючи в арсеналі потужне німецьке обладнання  та сучасні високоякісні лінії по виробництву постільного приладдя , ТОВ «Дрімко» виробляє продукцію міжнародного рівня якості                   

            У 2013р ТзОВ "Дрімко" брала участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції  "100 кращих товарів України" і стала її лауреатом за вибором населення.  Підприємство щорічно бере участь у міжнародній текстильній виставці "Desing living tendencies".  Багато споживачів за 7 років існування фірми вибирають продукцію"Дрімко " як улюблену і з задоволенням купують її в мережах "Епіцентр К", " Нова лінія", ТОВ АТБ, "Імперія комфорту", про що свідчать успішні продажі, схвальні відгуки під час зустрічей на виставках.  А тому підприємство може претендувати на отримання цього гранду. Таким чином більша кількість споживачів зможе користуватись якісними постільними виробами, які забезпечать здоровий і комфортний сон.


Сильні сторони та переваги

Перевагою нашої продукції є якісний і натуральний наповнювач та ексклюзивні м"які тканини. Саме це надає нашим виробам пружності і м"якості,забезпечує здоровий і спокійний відпочинок, дозволяє тілу дихати під час сну. Наша продукція є природною профілактикою порушень кровообігу, дистонії, гіпертонії. Фабрика "Дрімко " має унікальне поєднання досвіду, професіоналізму та сучасне бачення перспектив розвитку. Ми виходимо з потреб нашого споживача і намагаємось запропонувати найкращу якість за оптимальною ціною. В основі маркетингової діяльності лежить необхідність донести споживачу повну інформацію про продукт та його переваги та підібрати той,який забезпечить його індивідуальні потреби.  Адже філософія компанії "Ваш здоровий та комфортний сон - це наш пріоритет".